| sasuke529 a întrebat:

Heii TPU... Am o intrebare: Cum pun lucrurile care le-am cumparat in roomul meu pe imvu?

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

La my room, la imvu, vei vedea sus în colțul din stânga niște iconițe. Dai pe cea cu ciocanul și vor apărea altele.Prima(explore) e pentru a muta personajul, a 2-a(move) pentru a muta obiectele, a 3-a(rotate) pentru a roti obiectele, a 4-a(scale) pentru a mări obiectele, a 5-a(copy) pentru a multiplica, a 6-a (reset) pentru a aduce obiectele cum erau înainte, a 7-a(lock) pentru a bloca un obiect sa nu mai poata fi modificat, a 8-a( delete) pentru a șterge un obiect, a 9-a(help) îtî explică ce ți-am spus și eu, dar in engleză.