| Lariiiiiisss a întrebat:

Heii TPU^^^. Catre jocatorii de IMVU: Mi s-a furat un cont de IMVU si logic ca a fost schimbata si parola ( thinking ) Sincer, nu stiu cum. Nu am dat contul nimanui. In fine. Treaba e ca id-ul cu care l-am facut era pun la panarama. Pot sa recuperez cumva contul? Fundoiuuu'. :*

3 răspunsuri:
| HarrysWife a răspuns:

Nu poti.Si mie mi s-a intamplat.Trebuie sa-ti faci alt cont. Funda?

| Lariiiiiisss explică (pentru HarrysWife):

Off...a enervez ca nu mai merge nici sa fac cc si... crying Tu poti?

| HarrysWife a răspuns (pentru Lariiiiiisss):

Nu.Nu am reusit deloc sa-l recuperez.Scuze sad