| xDiiiaaax a întrebat:

Heii TPU! Deci mi-am facut cont pe JumpStart si am un ou de dinozaur l-am pus sa doarma sa ma joc etc dar tot nu iesa din nou cand vreau sa iasa imi zice ca trebuie sa fiu membru deci va rog plzzzz cine are un cont de JumpStart sa mi.l dea mie sau macar daca are un dragon totusi sa fie fata dar acc si baiat cine are sa-mi dea messaj aici sau sama bage in lista de messinger Diia. Diia11@yahoo.com

2 răspunsuri:
| EuVreauWooziiu a răspuns:

Elloz! Pot sa-ti spun cum sa fi membru pentru jumpstart pe gratis... ok
deci da login pe jumpstart... loghezate.
dupa, da pe parents...
Apoi da pe ceva cu conction...
Dupa da pe link to facebook. te loghezi si gata! fundita, pls?

| alynutza2002 a răspuns:

Hei! am si eu un ou de dinozaur dar nu mi se cloceste stie cineva cand o sa mi se cloceasca ca mi-am facut cont pe data de 13 octombrie si acum suntem in 25 octombrie deci nu mi sa clocit de ce nu stiu.