| xDiiiaaax a întrebat:

Deci mi-am facut un cont pe JumpStart si am un dinozaur dar nu stiu cum sa creasca mare sa pot sa ma urc pe el sa zbor cica trebuie sa fiu mebru am incercat sa caut conturi de membru da nimic.Deci va rog ajutati-ma! Dati-mi un cont de membru sau macar sa aiba dragon sa pot sa zbor pe el va rog foarte mult
--
-. FUNDA PENTRU UN RASP. BUN SI REPEDE!---

Răspuns Câştigător
| MikeyKookie a răspuns:

Intra pe...
gabbycrstea377
parola...
gabbycristea377
e contul lui varamiu e super contul
Fundita?

2 răspunsuri:
| alynutza2002 a răspuns:

Cat ai asteptat ca sa ti se sparga oul de dinozaur? Va rog eu frumos sa imi raspundeti la intrebare va rog! Dau funda, si un cont de ce vreti voi!

| xDiiiaaax explică:

Adryana da adresa de mess la cont ca nu merge asa sau da-mi adresa ta de mess ca sa vb te rogg