| NuCredd a întrebat:

Heii TPU. Ieri m-am gandit sa ma joc din nou IMVU, si cum mi-am pierdut contul mi-am facut unul nou. Doar ca nu stiu cum sa fac credite.hee hee Am vazut ca au scos metoda aia cu "Refer a friend". Mai sunt si alte metode? A da. Cu meetme nu prea ma descurc pentru ca nu stiu cum sa fac dolari acolo laughing. Deci puteti sa ma ajutati? puppy dog eyes Funda happy

Ps. Numele meu pe imvu este QTPC. happy

1 răspuns:
| ℒi a răspuns:

Buna happy. Pe MeetMe mai nou, se joaca jocuri, dar daca intrii in fiecare zi pe el, iti da cate 500 de dolari, cate 1000. Doar sa intrii in fiecare zi big grin.

Iar cu Refer a Friend, acum, e putin mai nou, practic tu trimiti invitatia catre emailul " prietenului tau ". Iar prietenul tau tie. Dar se poate si cu metoda veche. Cauta pe youtube si o sa-ti dea o gramada de rezultate, si in engleza si in romana. Iti recomand in engleza deoarece. romanii nostri sunt cam. batuti in cap happy.

Sper ca te-am ajutat. big grin