| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Pentru inceput. E vorba de IMVU. Si nu, nu vreau sa sparg contul cuiva, dar mi-a fost furat al meu. Si nu mai tin minte pe ce email l`am facut. Cum pot sa aflu parola? :-s

Fundaa puppy dog eyes

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic! Cel care ti-a furat contul a schimbat si parola! E primul lucru pe care il face un hot de conturi s-au id-uri.

| ஐKatsu a răspuns:

Te pot ajuta eu doar ca e cam complicat daca nu sti emailul incearca sa te duci pe pagina de imvu http://www.imvu.com/login/ si dai la forgot avatar/email? si dupa la email adress dai click de 2 ori sau space si vezii poate arata emailurile de la conturii ar trebui sa apara :-? dar fi atenta alta data sa iti treci emailurile la document sau la note. :o3 succes!