| AndreeaEmma1984 a întrebat:

Heii TPU. Voiam sa va intreb daca aveti niste jocuri pentru PC gen 'viata reala'...Sa poti conduce masina, sa ai o casa si chestii de genu (gen GTA dar nu GTA sau SIMS...). Am sa incerc toate raspunsurile voastr si am sa dau funda celei care m-a ajutat cel mai mult.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Adrian926a a răspuns:

Se numesc open world nu viata reala, acu depinde de ce pc ai, daca ai unu slab altceva decat gta san andreas nu recomand sa te joci, iar daca ai pc mai scump( mai performant) cauta pe google sau pe yt ( top 10 open world games) si o sa gasesti cu siguranta