| xSweetPinkStilex33 a întrebat:

Heii TPU!
Vreau să îmi fac cont pe Metin2Mondial Renașterea 2 și când mă înregistrez îmi scrie încontinuu că datele sunt incorente. Am încercat de peste 10 ori și nu mergee sad

Dau FUNDĂ. :*

Răspuns Câştigător
| Ionutxz a răspuns:

Uite, probabil ca ai gresit la parola sau numele, de exemplu:

Nume cont:Zoxorin

Numele tau(din realitate):Vlad

Parola(care vrei tu):Bicicleta1

Repeta parola:Bicicleta1 (probabil ca ai gresit ceva la parola.)

E-Mail(sa fie valid):monenciu52@yahoo.com

Repeta e-mail:monenciu52@yahoo.com

Cod stergere charactere(codul care te lasa sa stergi characterul cand vrei tu):9999999

Cod secret(te ajuta sa regasesti parola, eu voi alege animal de companie):Rolf

Codul din imagine(acol putin jos ai un cod, il bagi acol unde cere:54490

Apesi inregistreaza-te si vei avea contul.

Acesta a fost doar un exemplu.

Funda? happy
Da ca nu merge baga-ma la skype:lorenzo.sirio, si vorbim.