| DeeDeea a întrebat:

unde ma pot inskrie la lady popular pentru a candida la podium?

Răspuns Câştigător
| george255 a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa te inscrii nicaieri trebuie sa fii votate de alte concurente si in functie de cat de multe voturi ai acesta din 1, 2, 3 loc vei primi dar trebuie sa primesti voturi multe pentru. podium daca nu ai cele mai multe printre cele 3 locuri nu vei aparea pe podium. Funda pliz?big grin Te rog=Pliz

1 răspuns:
| Yukidaruma a răspuns:

Nu e nevoie sa te inscri, tot ce trebuie sa faci este sa votezi, si clasametul te va ridica singura, dar: ai grija sa nu cersesti voturi, pentru ca vei fi banata, si pe podium nu stiu de ce, dar nu poti ajunge daca nu ai carisma activata, (chestia aia care iti da 4 stele in loc de 3 pentru o saptamana), oricum, tot ce trebuie sa facieste sa voteti, bafra, si mult succes cu votatulwinking