| 123Julia a întrebat:

Heiilove struck Dau un cont de fantage sau stardoll sau woozworld pe unul de spark city world.Contul de fantage este level 113 a fost membership are 10000 coins si are o gramada de haine
stardoll- este fata level 49 multe haine 500 coins
woozworld- multe haine si misto
As vrea sa fie contul de spark city world: din 2010 sau mai jos daca se poate,sa aiba bani, multe haine si sa fi fost sau sa fie VIP(bine inteles daca se poate)
Primul care da contul esti tu..deoarece nu am incredere pentru ca mi s-a furat 2 conturi de lvl 23 si unul14 de stardoll si 3 de fantage...sad

2 răspunsuri:
| ANonima134 a răspuns:

Vreau contul de stardoll

| 123Julia explică (pentru ANonima134):

Imi pare rau nu mai fac schimbul acum.