| BalonassDeSapun a întrebat:

Heiii TPU... Era un joc cu niste pesti si la inceput erai un peste mic si trebuia sa mananci pesti mai mici decat tine si te faceai mai mare si asa mai departe... STITI CUMVA CUM SE NUMESTE? puppy dog eyes Funda puppy dog eyes love struck

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Aaaaa Mi-am dat seama e feeding frenzy?

| BalonassDeSapun explică (pentru StoicaAndi):

Da..multumesc mult...asa se numeste

3 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Cred ca vorbesti despre gold fish nu? Pestele ala galben nu?

| BalonassDeSapun explică (pentru StoicaAndi):

Nu...era un peste si trebuia sa manance pesti mai mici ca e si dupa se marea si trebuia sa manance tot pesti mai mici ca el si asa mai departe pana se facea mare de tot si se termina nivelul...