| EmmEmma a întrebat:

Heiii TPU nu stiti un site de pe care pot sa descarc jocul Virtual Families fara timp de joc, nu ma lasa sa joc decat o ora si dupa trebuie sa il cumpar si daca ati sti un site unde sa fie gratis mersi, dau funda

2 răspunsuri:
| cenumesamipun a răspuns:

Daca ar raspunde cineva ar incalca niste reguli asa ca cauta si tu pe net nu stiu

| EmmEmma explică (pentru cenumesamipun):

Ei bine nu stiu ce reguli in fine....si altii au rasp la intrebari din astea si nu am vazut pe nimeni sa ia nici un fel de masura impotriva acestor intrebari sau anumitor raspunsuri