| Lariiiiiisss a întrebat:

Heiilau. As vrea sa imi mai fac un cont pe IMVU...Sunt in pana de idei pentru nume. Ceva variante. Thx. :*

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiisss explică (pentru Konata):

Da. M-ai ajutat, dar pe meritul altor persoane... Oricum multumesc pentru link. Mi-a fost de mare ajutor. Am iesit din pana de idei. laughing

| Konata a răspuns (pentru Lariiiiiisss):

Pai nu era drept sa-ti dau eu de-a gata raspunsurile copy-paste de acolo. Ti-am dat direct linkul. Nu ar fi frumos sa dau eu raspunsurile altora. asa se face aici pe TPU happy.Nu ne copiem raspunsurile unor altora cum fac si unii experti.