| 111222333555 a întrebat:

Hello! Am o pagina de Facebook și din greșeală m-am sters ca admin de pe pagina (fiind singurul admin), aveti idee cum as putea să-mi recuperez pagina, sa o pot accesa iarăși? Din păcate am încercat și cu e-mail și cu nr de telefon dar nimic nu funcționează sad

6 răspunsuri:
| 111222333555 explică (pentru dannyel86):

Mulțumesc mult, dar trebuie sa fie cineva admin ca sa fac ca in linkul acela, pagina nu are niciun admin crying(, nu știu ce sa fac sa o accesez iarăși. Mulțumesc oricum pentru răspuns

| dannyel86 a răspuns (pentru 111222333555):

Daca tu nu mai esti admin, cine supravegheaza pagina? i-ai putea cere sa o suspende, apoi sa preiei controlul asupra ei! Nu?

| 111222333555 explică (pentru dannyel86):

Nu mai este nimeni admin pe ea, nu as vrea sa o șterg/raportez pentru ca am informații importante acolo (programări și nr de telefon ale clientelor) și mi e frica ca nu le mai recuperez sad

| Jakye a răspuns:

Trimite un E-Mail Facebook-ului despre situația ta curentă. Te vor ajuta ei.

| 111222333555 explică (pentru Jakye):

Mulțumesc de răspuns! Am
Trimis și n am primit nimic înapoi sad