| euAnonim100 a întrebat:

Hello! Ce jocuri online imi recomandati? De fapt ce jocuri stiti voi! Vreau orice, dar in afara de: Metin 2, SkyRama, FarmeRama (sau ceva de genul) si Need For Speed!
Va multumesc mult! Voi da funda la cel mai bun raspuns, iar la restul - vot! big grin

Răspuns Câştigător
| o0AdryaN0o a răspuns:

Poti incerca :

Open World:Minecraft, Mafia 2, Mafia, The GodFather, Gta Sa, Gta 3

FPS:Counter Strike 1.6, Counter Strike Soruce, BTF 2, BTF 2 Free&Play, Call of Duty 1, 2, 3, 4

Horror:Amnesia,Outlast, Area 51

Survival:The Forest,Minecraft,DayZ

Online:Grepolis,Forge Of Empires, Tribuirile, Travian, Good Game
Empire, Lagonia.

Funda?

1 răspuns: