| Omulambitious a întrebat:

Ce jocuri online mai stiti in afara de metin 4story tranformice asassincred? plz raspuns Funda

Răspuns Câştigător
| eduard90 a răspuns:

Pai, sunt multe:
1. online:club penguin, pandanda,little space heros, transformice, etc.[sunt online]
2.multipleyer:roblox,metin,4story,s4league,etc.[de downloadat]
3.singlepleyer:minecraft,pivot,zoo tycoon, sens row, etc.
4.alte:stroghold crusader[extrem],crimecraft,gta[san adreeas, 3, 4, Romania]champions online, word of warcraft cataclism[trebuie sa platesti]madamascar 2 escape africa, etc.

CRED CA TI-AM FOST DE AJUTOR.

8 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

9dragons,silkroad

| JeleUUU a răspuns:

World of Warcraft, metin 2, lineage 2, terra,silkroad,aion,champions,cabal, diablo 2, 9dragons,counter-strike,LOCO,etc,etc, etc big grin tongue funda!

| BlueEBirdD a răspuns:

MicroVolts e cel mai tare... este joc shotter dar trebuie sa ai peste 600 mb ram pentru ca jocul are 512 Mb
ste-ul:
www.microvolts.com
si un clip sa te convingi ca e cel mai tare :
http://www.youtube.com/watch?v=xVfpNNo7GVM
Funda?

| Omulambitious explică:

Gratisstraight face

| Omulambitious explică:

Jocuri din astea de distractie

| XerpentoR a răspuns:

Transformika

| faustino899 a răspuns:

Dragon bal, bard body, farmerama