| UserName250000 a întrebat:

Hello, cum pot sa fac rost de jocul Ship Simulator Extremes fara erori? Pur si simplu am instalat jocul (am placa gtx 1060), i-am dat start si imi apare erori dll gen "Allcrowd.dll" si dupa continua cu mai multe dll-uri. Ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De unde l-ai luat?
IGG? Skidrow? OceanOfGames?

| Wr3nch a răspuns:

Erorile sunt din cauza ca e prost codat. Are mostly negative pe steam asa ca nu recomand sa te chinui sa faci rost de el.

| UserName250000 explică (pentru LPCTSTR):

IGG

| LPCTSTR a răspuns (pentru UserName250000):

Poate fi si de la ce spune Ventrue!

| Wr3nch a răspuns:

Am avut experienta anteriora cu jocuri codate rau. Sunt toate sansele sa nu fie compatibil cu placa video si va da eroare indiferent de ce faci. Si pe steam is o gramada de oameni, inclusiv cu placi din seria gtx 1000 care spun ca nu il pot juca desi au platit.