| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

Salut, va rog frumos cine stie sa ma ajute, am downloadat jocul: Ship Simulator Extremes, si dupa ce l-am instalat, ii dau dublu click pe icon, si imi apare o ferestra in care se incarca, il las sa se incarce si dupa ce s-a terminat, nu stiu cum sa intru in joc... Funda!

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

Salut...cred ca asta e din cauza crack-ului deoarece e joc piratat daca l-ai loat de pe net ca sa iti mearga iti trebuie crack.Cauta pe google ship simulator extremes crack free download.O sa mai caut si eu si daca gasesc iti dau un PM.