| anonim_4396 a întrebat:

Hello. M-am apucat de Metin2Frz, si am lvl 53. Unde as putea sa cresc foarte repede? Ca in Templul Orcilor nu cresc deloc, nici in desert.

6 răspunsuri:
| Stein a răspuns:

DrutaAlexandru cu ma sa faci frate lv 60 in 7 zile pe un privat?laughinginvata sa citesti duapaia sa vorbestihappye metin2frz nu ro

| Michy_1562 a răspuns:

In v1 big grin si pe la 60 si ceva ai putea sa te duci in v2 acolo bati o grupa 2 si se creste excelentbig grin bfta la jucat xd

| AlexanderTheG a răspuns:

Nui baga in seama pe aia care au spus,, du-te in v1,, la lvl 53 te duci in v2 si cresti foarte bine dar in v1 nu ai ce face nu cresti deloc si e si greu...fa-ti iteme bune si du-te in ultima camera in v2 faci lvl 60 in maxim 7 zile daca cresti infiecare zi timp de 3-4 ore.si te poti uita foarte usor pe forumul metinului ca iti arata exact unde sa cresti si la ce lvl si cata exp iti baga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut raspunsul meu o sa te ajute! 1. Fa-ti iteme bune de ex.:cu pv si bonus xp pana faci lv mare apoi o sa-ti faci altele. 2.Cresti in v1 cu inel de experienta pe acolo prin a 3-a camera mi se pare! eu am facut 100 in v1 ultima camera
Funda?

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

IN munte, v1, v2

| mary_2806 a răspuns:

La lvl 53 poti sa te duci v1, eventual v2 depinde ce itm ai baftawinking