| cattylove a întrebat:

Hello! Stiti jocul ala, Logo Quiz(il gasiti in Google Play), iar pe Fcebook se cheama The Logo Game. L-as vrea si eu pentru laptop(e de la Acer), sau pentru telefon( Samsung GT S-5230, cu Hello Kitty). Stiti vreun link sau ceva? Ador jocul, dar nu vreau sa-l joc doar on-line. Multumesc anticipat!(scuze pentru categorie)

2 răspunsuri:
| AceAl3 a răspuns:

Pai pe laptop il poti cauta pe net si sa il downloadezi si pe telefon daca e Samsung ar trebui sa ai Samsung apps si sa il iei de acolowinking

| cattylove explică (pentru AceAl3):

Pai pe telefon nu am Samsung Apps, iar pe laptop am cautat o gramada site-uri, dar n-am gasit nimic. Dar oricum, multumesc de ajutor.