| extremboyy a întrebat:

Hello TPU.

Am si eu o problema cu league of legends (lol) de cateva zile cand incerc sa ma conectez imi scrie o data servar ocupat ok mai dau o data si imi da eroare de conectare si tot asasi nu ma pot conecta.

idei
funda

1 răspuns:
| ASDbahh a răspuns:

Probabil e de la contul tau sau de la server, uite un link pe care il folosesc cei din stafful lol ca sa testeze campionii noi, daca faci level 10 primesti 10.000 RP! Sper ca ti-am fost de folos http://signup.leagueoflegends.com/? ref=50369185f41ed607542841