| Fidec a întrebat:

Hello TPU, imi puteti sa imi ziceti sh mie cum pot sa trec la misiunea Cesar Vialpando [San Andreas] misiunea cu Hammeru` in care trebuie` sa o tunez...nu pot sa trec de sagetzile alea...pls dau funda si vot.sau add YM:kaka_play_for_fun! mersi!

2 răspunsuri:
| CosminCrS a răspuns:

Joaca alt joc daca nu te descurci cu aia inseamna ca nu te descurci nici cu celalte misiuniwinking

| Fidec explică:

Nu e vb ca n ma descurc asa am facut si eu exact la fel am apasat pe numlock dar tot asa imi zice ca nu trec...nu stiu dc thinking