| anonim_4396 a întrebat:

Helloohappy Am descarcat astazi Metin2 Antic dar cand dau sa intru in client sau in config scrie Log: Metin2 create no appropriate devicesad Cum pot rezolva? (P.S:l-am instalat de 3 ori si i-am schimbat si partitia si compatibilitatea tot,,,crying )

2 răspunsuri:
| Robery a răspuns:

DAI la conving si dai la toate chestiile alea le faci la cel mai mic ex este 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 si tu alegi 1, etc. cu ii acolo 800x100, etc. si tu dai la cel mai mic si dupa intri din nou pe metin si dau start Fundaaa!

| anonim_4396 explică (pentru Robery):

Nu intra nici in configsad (Nici cu Run as Administrator )