| pinkpumpkin a întrebat:

Helloo TPU
Puteti sa imi dati si mie un site de unde pot downloada un program cu care pot filma ceea ce fac eu pe pc?
[programu sa si mearga..nu doar asa un site ca ati cautat pe moment si nici macar nu stiti daca merge, ca asta pot face si euhee hee]
Fundaa:X

4 răspunsuri:
| nesprit a răspuns:

Http://camstudio.org/ poftim link-ul de descarcare si add la id meu alin_litza apropo esti foarte frumoasa:*

| pinkpumpkin explică (pentru nesprit):

Mersi:*
din pacate nu imi mergecrying...imi zice ca e o problema la instalatie.crying

| RememberTinKode a răspuns:

Cauta camtasia e cel mai bun
pentru a filma jocuri cel mai bun e fraps