| noink a întrebat:

HELP ME! am instalat Ourworld tollbar si nu stiu cum sa o dezactivaz (dezinstalez)......cine stie sa imi spuna, am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| alexteodoros a răspuns:

Intri in control panel si la Programs si acolo vezi programele tale. Gasesti ourworld tolbar si dai dezinstal!

3 răspunsuri:
| noink explică:

Dr nu il gasesc!

| noink explică:

Chestia e ca i-am dat instalare, si m-a intrebat unde sa salvez programul, am selectat un fisier... dupa care am sters acel fisier si tollbarul nu a disparut, si de atunci ma chinui, si vreau sa va zic ca in lista cu programele de la panoul de contro nu il gasesc

| alexteodoros a răspuns:

Pai intri in control panel > Programs> gasesti ourworld tolbar >si apesi pe dezinstal/uninstall