| JustOurSmile a întrebat:

HELP ME! Sunt la nivel 17 pe lady popular si un scop imi cere asa:
``Vrei să te duci la plaja dar ai nevoie de un pic de stil de plajă. Du-te la salonul de bronzat- bronzează-te la maxim(stadiul 6) şi fă părul blond pentru surf! E timpul de SURF!``, iar eu m-am bronzat stadiul 6 si m-am facut blonda si tot imi zice ca nu am indeplinit scopul. Ce trebuie sa fac?

P. S. 1) Am indeplinit si celalte scopuri.
2)Dau funda:X:X:X

5 răspunsuri:
| Creionash a răspuns:

Trebuie sa iti faci parul blond.a 5 a culoare.altfel nu merge.happy

| ioana1cool5 a răspuns:

Poate ca nu este bun parul

| ioana1cool5 a răspuns:

Sau culoarea parului nu se potriveste

| maruletzuuu a răspuns:

Http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=50&t=5334
-Bronzul scena 6 si parul blond, cret, a 5-a culoare incepand de la cea maro.