| PinkLove20 a întrebat:

cine ma poate ajuta la lady popular.la nivelul 17... Vrei să te duci la plaja dar ai nevoie de un pic de stil de plajă. Du-te la salonul de bronzat- bronzează-te la maxim(stadiul 6) şi fă părul blond pentru surf! E timpul de SURF! nu inteleg cum sa imi fac parul.cine da primul raspuns. dau funda + vot:*

Răspuns Câştigător
| DeNySa000 a răspuns:

Parul acela cret a3a culoare bllond...succes

1 răspuns:
| AndreeaMarinaF a răspuns:

Ba nu e adevarat! trebuie sa o faci pe a sasea de pe al patrulea rand de la pagina a doua blondul de langa roscatbig grin