| 123456789eooo a întrebat:

Help! nu imi mai merge bs.player adica la muzica merge dar la filmulete nu.i-mi da eroare l.am dezinstalat si am instalat din nou bs.player free si i.mi da la fel ce pot face sa mearga? trebuie sa intru la setari undeva? dau funda la cel care ma ajuta mersi:*

1 răspuns:
| djtomy a răspuns:

Buna! E mai bun GOM player decat bs player este numai pentru filme si este foate bun pentru ca daca i pui subtitrare si intarzie sau ceva poti regla dar daca esti foate ''atasat'' de bs atucni uitate la un alt film sa vezi daca merge sau nu si daca nu merge nici la lat film 1. ori iti shimbi win 2. ori iti instalezi GM playeru

Sper ca te-am ajutat happy big grin