| Aannaa001 a întrebat:

Helpp..trebuie sa prezint maine atestatul si nu stiu cum trebuie prezentat...

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

"Buna ziua! Atestatul - comisia, comisia - atestatul. Acum ca v-am facut prezentarile, permiteti va rog sa ma retrag pentru a va permite sa va cunoasteti mai bine."

| RagnarokR a răspuns:

In ce forma e atestatul? la ce disciplina? ce trateaza? ce puncte ai avut de atins? pe alea trebuie sa le pomenesti si sa spui cate ceva despre ele, adica ce ai scris tu acolo.

da detalii in ce atmosfera se va desfasura atestatul.

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Da asa trebuie ca sa iti iasa atestatul

| Sh3d0wPr0w a răspuns:

Trebuie să îl faci in 2 tipuri, 1: prezentare de tip word si una de tip power point.