| mihaelaalol a întrebat:

Hey all!
am o intrebare legata de metin
Eu am o samanca de lev 87. Prima data (cand am inceput sa joc), am facut-o pe regatul albastru si apoi m-am mutat pe rosu ca mi-a spus cineva!
Mai pot sa ma mut din nou pe regatul albastru? daca da, cum?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Daca ai cumparat din itemshop "tinctura regatelor"de pe site numai poti (asta e pe metin2ro) dar poti incerca ca poate or modificat.

2 răspunsuri:
| Hollocause a răspuns:

Poti sa-ti faci alt caracter si sa iei un din ala de schimbat orasul
Pupiki Sabyy

| swat009 a răspuns:

Eu nu zic pentru funda da irinusca eu zic ca poti sa te mai muti dupa o saptamana pe metin2. dragfire nu stie ce sa faca e incepator