| Zome a întrebat:

Hey, am luat Max Payne 2 dar am laptop... si imaginea nu se vede pe tot ecranul, are cineva vreo idee cum as putea sa fac sa fie full screen? Dau Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| dgeko a răspuns:

Incearca sa-i schimbi rezolutia...asta o faci din joc de la setari

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ai incercat sa maresti rezolutia?! Daca nu merge cu rezolutia laptopu nu suporta full-screen.

| Zome explică:

Multumesc amandurorahappy Din pacate nu pot da 2 funde asa ca am ales primul raspun ca fiind castigatorwinking