| stefy3663 a întrebat:

Hey! am o problema, am pierdut codurile de la cateva jocuri Sims 2( sau desfacut eticheta si a cazut) si am mare nevoie sa stiu cum sa le aflu, adica ma gandesc ca trebuia ca astia care au facut jocul si pierzi codul sa faci o chestie sa il afli iar? daca stie cineva va rog sa imi ziceti! Logik ca Funda!winking

1 răspuns:
| KiduIcs a răspuns:

Nu poti sa le mai aflii! asa am patit si eu straight face Si ai de grija nu ai voie sa ai mai mult de 2 sims-uri in calculator!