| LittleBlackStar27 a întrebat:

Hey am o problema cu jocul Max Payne 1 pe PC.Il instalez,totul merge bine, dar cand vreau sa intru sa il joc ori imi da eroare ori se inchide singur.Stie cineva cum as putea sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| keops9968 a răspuns:

Daca vrei sa joci MP1 pe sisteme moderne (XP/Vista/7/8) trebuie sa faci urmatorii pasi:

- Actualizeaza la versiunea 1.05 (patch-ul se gaseste pe net)
- Aplica Max Payne Sound Patch, altfel nu o sa mearga sunetul
- Instaleaza Max Payne Widescreen Fix by ThirteenAG, daca vrei sa joci in FullHD.

Eu asa am facut si imi merge bine.

Succes!

| LittleBlackStar27 explică (pentru keops9968):

Multumesc. Imi merge perfect!

1 răspuns: