| TuTuOfficial a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta.Deci am gasit pe un site xbox 360 slim 250 gb si Microsoft 250 gb care e diferenta dintre ele si inca ceva, pe care merge mai bine Grand Theft Auto V Five-u? Dau funda si m-ati ajuta foarte mult! Mersi daca sunteti cu raspunsuri utile!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

In primul rand is console. ORICE XBOX 360 ai lua, pe toate merge idem. Nu exista diferente de performanta. Daca ai pune si site-urile, o sa fie perfect.
E valabil si pentru ps3, unde toate jocurile merg identic, deoarece toate versiunile sunt la fel de performante. diera alte lucruri, dar de asta is console, ca sa fie la fel de performante peste ani, in timp ce pc-ul ba mai schimba placa video, ba alt procesor, ba nu ajunge ram-ul etc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ambele merg bine, depinde cum a fost intretinuta fiecare acum.

| ChrissD a răspuns:

Cel mai bine merge pe playstation 3 pentru ca are o grafica superba dar si pe xbox se vede bine dar cred ca ai mai multe misiuni pe ps3 si niste pasaje secrete +masini ce sa spawneaza in anumite locuri...

Răspuns utilizator avertizat
| ChrissD a răspuns (pentru Lucian15125):

Crede-ma ca este adevarat ce am spus ...eu cunosc aceste lucruri... daca ma crezi este ok daca nu este tot ok.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Salutare din nou.
Ambele sunt bune pentru GTA V si orice alt joc nou de pe piata. Acum ramane la alegerea ta... in orice caz, daca sunt second-hand, te sfatuiesc sa il iei pe cel care iti face cu ochiul mai mult.winking
Spor la joaca si iti doresc o zi frumoasa!
PS: Mersi pentru funda de la cealalta intrebare. happy