| Michaela89 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare thinking Deci am mai multe misiuni rezolvate in GTA San Andreas. Daca imi reinstalez Windows'ul, se vor sterge din moment ce le-am salvat?

1 răspuns:
| Minecraftarul a răspuns:

Da dar incerca sa salvezi pe tick daca e cumparat un stick du-te in gta san andreas user file si copie totu in stick dupa ce reinstalezi windowsu si reinstalezi gta te tuci in gta san andreas user file si pai acolo totu si gata ramai cu salvarile