| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Daca dezinstalez windows'ul mi se sterge tot ce am pe hard?

7 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Doar discul C va fi formatat

| lucian a răspuns:

Stergi doar C

| oanecorleone a răspuns:

Nu ai cum sa dezinstalezi windows-ul, il poti instala din nou.Referitor la intrebarea ta nu ti se sterge tot din hard ci doar ce este in Local Disk-ul unde ai instalat windows-ul. Dar daca vrei sa le stergi le poti sterge.

P. S
Daca ai un singur Local Disk da ti-se va sterge tot din el.

| specialistul97 a răspuns:

Da

| adutzadragutza a răspuns:

Nu iti raman in local disk c sau daca vrei sa fii sigur ia un CD si pune ce vrei pe el happyhappyhappy

| Vulvatron a răspuns:

Tot ce ai pe partitia unde ai instalat windowsul ( C:\ )trece toate datele tale de care ai nevoie intr-o alta partitie ( D:\ F:\ Etc)... iar in cazul in care C:\ e singura partitie din calculatorul tau, salveaza pe stick / cd

| RaduAlexandru a răspuns:

Nu. Se sterge doar tot ce ai pe partitia cu Windowsul din cate stiu eu. De obicei partitia cu Windowsul este C:, daca e asa ce ai pe D: nu se sterge.