| AlexXking a întrebat:

Hey am un laptop HP... sistem tip x64... 32 bits. Windows 8.1. Intel celeron N3050. Placa video Intel HD graphics. 1.60 ghz 2 GB ram. Rulez cs go în 50-60 FPS pe mapele de awp sau mapele mici. Iar când vreau să intru pe una mare gen dust 2 îmi dă crash. Pot rezolva asta? Si pot boosta fpsurile? Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu prea ai ce să îi faci, cu toate că ar fi trebuit să îți ruleze și pe hărțile mari.
Recomand data viitoare să ai grijă ce laptop îți cumperi. Laptop-urile de 1000+ lei sunt făcute numai pentru multimedia și internet (cu toate că câteodată nici pentru atât).
Laptop-ul pe care îl ai acum este unul din cele mai slabe posibile în momentul de față.

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu!