| Ghettopenny a întrebat:

Hey! As vrea sa ma apuc din nou de un metin... Imi recomanda cineva unul?

Răspuns Câştigător
| Ionutux a răspuns:

Hammer metin2:
Server PVP
Tot+9
LEvel inceput- lvl 254
Level maxim 255 (de la npc)
Rate: 1000%
Tot+9 la magazin
Bonusuri pvp (gen STr+1000)
http://www.hammerm2.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=2334
Am facut pe forum un topic unde am prezentat shopurile.

http://www.hammerm2.com/
Acesta este siteul

Cel mai bun servar privat de metin2 e Http://frzmetin2ro.servegame.com/rank.php e romanesk si poti face lvl 90 intr-o zi daca stii metin. dar e nou aparut asa ca sunt putini si poti face 1000 de conturi (nu trebuie adresa de confirmare deci poti face cont cu toate adresele de e-mai pe care le ai in lista), dar daca e nou desigur se lucreaza des la el asa sa nu te sperii daca iti da eroare... daca iti da eroare si servarul merge(ca sa afli daca merge servarul intri pe Http://frzmetin2ro.servegame.com/rank.php la clasament player daca iti arata lista de playeri atunci merge servarul, daca nu o arata atunci nu merge) atunci mai insista si in 2-3 minute sigur va merge!

Metin2 GX[Romanian Server]
LegendMt2[English Server]
Metin2 P-X[Romanian Server]
Metin2 Factory[English Server]
Nightmar3[Romanian Server]
Newlongju2[China Server]
8. Longju3[English Server]
ShadowMt2[English Server]
BlackNightMt2[German Server]

Bafta!

2 răspunsuri:
| DeliaDelii a răspuns:

Metin2reynold.

| Merduo a răspuns:

4yours metin2 Privat foarte tare!