| Doareu33 a întrebat:

Hey. As vrea si eu un cont pro de transformice (cu culoarea alba si personalizari, de fata) si sa nu fie de pe net.
Trimiteti aici : AndreeaMicu1@yahoo.com
Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| npx770 a răspuns:

Nu cred ca si-ar da cineva contul pe gratis.Sunt unii jucatori care le vand pe euro sau abonamente, dar ai grija:trebuie sa iti dea si parola email-ului, iar tu sa schimbi imediat parola de la email, iar apoi pe cea de transformice.

| Lorettaboss a răspuns:

Din păcate nimeni nu îți dă moca ca și eu făceam ca tine și nimeni nu mi-a dat un cont