| Anonimacuprobleme a întrebat:

Hey buna! am o intrebare legata de star stable! daca imi apare ceasul la un om la care am mis insemna ca ziua urmatoare pot sa le accesez dar in ziua respectiva sa optin misiuni ce pot face?

4 răspunsuri:
| Anonimacuprobleme explică:

Da, dar de aia albastrii imi cere si eu nu sunt docamndata star rider

| W3irda a răspuns:

Ca sa obtii misiuni in aceeasi zi, petreci o noapte pe care o platesti.In caz contrar astepti 24 de ore.

| Anonimacuprobleme explică (pentru W3irda):

Cum adica o platesc?

| W3irda a răspuns (pentru Anonimacuprobleme):

Adica mergi la "ferma" la tipa blonda, vorbesti cu ea si iti va cere 200 sau 300 de bani.Tu o sa dai banii si petreci o noapte acolo.