| GEOgeorgiana a întrebat:

Hey buna, vreau sa imi cumpar sims 2 bon voyage va merge fara sims 2 simplu?
Dar sims 2 free time? este la fel ca bon voyage? doar extensie?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Pentru amandoua jocurile ai nevoie de sims 2 simplu deoarece sunt extensii pentru jocul original. Succes!

| GEOgeorgiana explică (pentru Wr3nch):

Ok,vei primi funda, dar spune-mi extensiile astea le pot lua de pe net daca imi cumpar jocul original?
sau da-mi niste nume de sims, 2, 3 nu conteaza dar care sa mearga

| GEOgeorgiana explică (pentru Wr3nch):

Ok,vei primi funda, dar spune-mi alte nume de sims 2, 3 nu conteaza care sa mearga?

| GEOgeorgiana explică (pentru Wr3nch):

Ok.vei primi funda.Dar spune-mi alte jocuri sims care pot sa le cumpar si sa mearga?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti sa iei de pe net atat jocul cat si extensiile si iti vor merge.si daca cumperi jocul original si iei doar extensiile de pe net o sa mearga.