| anonima1485 a întrebat:

Hey cf all? ...scz de deranj da am o intrebare pentru ce-i care joaca metin 2 tim care stie daca are virusi sau nu si sa-mi dea un raspuns mai bun adica nu doar nu funda sa-mi zica concret adica voua va ma-i facut pc-ul figuri cand jucati metin?
p. s funda :p

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Uite iti spun eu nu are virusi... si mie imi mai arata antivirusul ca e virusat cite un metin. Dar de fapt metinul are citeva programe pe care antivirusul nu le recunoaste si le considera daunatoare...

2 răspunsuri:
| anonima1485 explică (pentru Primo):

Deci nu e daunator pentru laptop eu am antiviru avira deci pot juca linistita?

| Primo a răspuns (pentru anonima1485):

Da poti juca linistita cei de la Mt2tim sunt destul de seriosi... si eu l-am avut in pc si nu sa virusat crede-ma