| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor care joaca metin si se pricepe sa-mi zica si mie ceva. Deci cine stie cum sa fac o masuta ca toate celelalte din centru care sa pun la vanzare?
Sunt pe Hydra CH1 si am level 16. Astept raspuns. Multumesc.

2 răspunsuri:
| PitiqaaaxD a răspuns:

Te duci la negustoarea de diverse, iti iei manunchi, dai jos armura apoi dai clik reapta pe manunchi si scrii numele magazinului. Apoi tragi itemele pe care vrei sa le vinzi si scrii pretul. Apoi dai ok si totul e in regula.Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate te duci la ala care iei potiuni si cumperi un saculet dala iti dai armura jos dai clik dreapta pe el si scrii numele magazinului dupa aia bagi ce ai de vanzare in el si scrii pretul cu cat le dai si dai ok si ai terminat