| balanicaionutzu a întrebat:

Hey cine ma poate ajuta in legatura cu un cont de Facebook
mi-am facut decurand si mi-a mers doua zile si dupa mi-a dat Please Verify Your Identity
It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:

Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person

In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.
Am dat continue iar dupa mi-a dat
Enter the text below
Am scris textul si mi-a dat dupa vrea sa confirm identitatea si nu stiu ce sa fac sad
MA ajuta cineva?
OFER FUNDA!

1 răspuns:
| AllexTheWolf a răspuns:

Trebuie sa iti bagi identitatea ta. Acum nu stiu care e limita de varsat pentru ca daca iti faci prima data cu indentitatea ta adevarata si ai sub limita a doua oara nu mai poti sa faci cu alta varsta ca sa te lase. Acum depinde si de tine, cu ce ai completat. Te pune sa bagi nume ceva cand te pune sa iti confirmi identitatea? Cum ai completat cand ai facut contul?