| CllaraCllary a întrebat:

Hey! Cine stie un hack pentru credite pe Imvu, gratis, fara survey si care sa functioneze?
FundaVot

4 răspunsuri:
| R4V3N a răspuns:

Foloseste Cheat Engine. Este gratis. Dupa ce il deschizi, dai pe un calculator mic in coltul din stanga sus, si selectezi fereastra de la IMVU. Apoi, scrii cati bani ai in fereastra de mai jos, si dai first scan. Intrii in Imvu si cheltui sau castigi niste bani, si inlocuiesti vechea suma cu cea actuala si ii dai next scan. In coloana din stanga iti vor aparea niste rezultate (sau doar unul). Dai dublu-click pe el si iti apare in chenarul de jos, apoi dai click pe el, apoi click dreapta si change the value, si scrii cate credite vrei sa ai. Apoi te uiti in Imvu daca merge. Sunt 100% sigur ca merge. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| CllaraCllary explică (pentru R4V3N):

Nu inteleg nimic.

| CllaraCllary explică (pentru R4V3N):

Imi trimiti pe privat link-ul, te rog?

| R4V3N a răspuns:

Http://www.cheatengine.org_. Scoate "_" de dupa.