| Dragosas a întrebat:

Hey dati-mi niste linkuri de hack yang de itm sau dmg pe united metin plzzz daca puteti!

3 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

La ce va ajuta hack-urile?laughing)

| DzEk0 a răspuns:

Nu Merge pentru ca are PATCH! Fundalaughing

| eXp1r a răspuns:

Nu te supara dar sincer.Chiar? De ce ati trebuie hack cand poti juca normal ca ceilalti oameni.Si eu jucam metin si nu jucam cu hack. Daca fac level cu hack sau iteme cu hack stiu ca nu e munca mea adevarata.E al hackului. Daca faci tu singur level si iteme sau altceva, macar poti fii mandru ca ai facut tu singur.Chiar daca alti prieteni ai tai ati spun ca faci mai repede cu hack iteme.ETC. Ba din potriva tu sa nu faci ca ei. Daca o sa aiba iteme mai bune decat ale tale facute cu hack.Sa le spui asa ca macar tu ai muncit pentru acele iteme si pentru acel lvl.