| andra65 a întrebat:

Hey ".De ce imi apare tot timpul in pagina google DRAGA UTILIZATOR ATI FOST SELECTAT PENTRU CASTIGAREA UNUI CADOU.E cumva vreun virus? mesajul este trimis din partea companiei google play.

1 răspuns:
| Raul1122 a răspuns:

Sa ii spunem un virus si nu, nu e din partea companiei google play. Toate companiile oficiale au un lacat verde si scrie "Secured" cum are TPU. Iti recomand sa ai grija pe ce site-uri intri, ce accepti, la ce te uiti, ce donwloadezi. Baga un AD BLOCK for phone. E foarte simplu, sper ca te-am ajutat!