| Dunduc81 a întrebat:

Imi apare tot timpul pe ecran sa redeschid sau sa inchid seriviciile google play, e pot sa fac?

3 răspunsuri:
| pacifistul a răspuns:

Multe dintre aceste erori sunt trecatoare si pot fi cauzate de serverele de la Google, de regula aceste erori se rezolva de la sine dupa o perioada scurta de vreme sau prin repornirea telefonului.
nu trebuie sa va impacientati, toate aceste erori au o rezolvare simpla si am sa va arat in cele ce urmeaza cum sa procedati. Inainte de asta, am sa va mai spun ca daca telefonul este nou nout si proaspat scos din cutie, exista posibilitatea ca eroarea sa apara inevitabil sau ca Google Play sa raspunda mai greu la comenzi. In acest caz, trebuie rabdare si asta deoarece aplicatia se actualizeaza automat la ultima versiune.
Uite aici ce trebuie sa faci
https://www.androidro.ro/wp-content/uploads/2015/04/3ytfgcv.jpg
Funda?

| Dunduc81 explică (pentru pacifistul):

Iti multumesc, dupa 3 zile a inceput sa apara destul de rar iar acum nu mai apare deloc

| AndreSRT a răspuns:

Poftim, poate asta te ajuta https://updato.com/......or-android