| anonim_4396 a întrebat:

Hey dragilor,nu vreau sa par disperta,dar are cineva un cont misto de IMVU? Al meu e fara bani si sunt supy sad Am nevoie de un cont cu haine,cuafuri si skins misto,va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Tedyyy pe TPU! Băi am fost aproape îndrăgostit de tine vreo 2 ani de zile și app La mulți ani! Am dat din greșeală pe la userii care își serbează ziua azi și te-am văzut pe tine! Și îți dai seama că nimeni nu va da cont pe gratis mai ales dacă a băgat bani în el...Asta ca să nu rămâi fără răspuns! Bye, pupici!