| alexyo3u a întrebat:

Vreau si eu un cont misto de imvu cu multe haine de baiat funda + vot cel mai bun. Ms

Răspuns Câştigător
| xDiana a răspuns:

De ce nu iti faci tu unul? sa fie exact pe gustul tau...+ nu cred ca o sa dea cineva unul misto cu multe haine pe nimic..majoritatea dau la schimb..ai putea sa iti faci tu unul..cu numele tau si cu hainele care iti plac tie..care este problema?

3 răspunsuri:
| XbogdyX a răspuns:

Fa-ti t unul ca nu iti da nimeni vei vedea..Succes!

| alexyo3u explică:

Dar nu am credite si ma imbrac naspa...
daca ma puteti ajuta cu credite.

| xDiana a răspuns (pentru alexyo3u):

Intra pe site si du-te la Free Credits..si fa credite cu variantele de acolo.Succes!